• Filtruj
  Nazwa Opis Cena
10 EXLIBRISÓW GRAFIKÓW POLSKICH DLA INTELEKTUALISTÓW FRANCUSKICH, 1956 Wstęp Tadeusza Lesznera, Amsterdam: N. Key, 1956.; s. 28; 28 x 20 сm Nakład 100 numerowanych egzemplarzy,... 115 zł
10 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.

Mosiądz srebrzony, dł. 8,5 cm

Puncowanie: GALW

690 zł
129-10-lyzeczek-do-kawy-z-motywem-lilii-niemcy-xx-w
10 ŁYŻECZEK DO KAWY Z MOTYWEM LILII, Niemcy, XX w. Srebro, próba 800, złocenie, waga 118 g, dł. 11 cm Puncowanie: półksiężyc, korona,... 460 zł
10 ŁYŻECZEK SECESYJNYCH, Polska, Warszawa, Fraget, po 1896 Metal srebrzony, dł. 14,3 cm Puncowanie: dwugłowy orzeł, w prostokącie FRAGET; w rombie N; w prostokącie... 690 zł
201-10-wypisow-z-archiwum-poznanskiego-23-02-1895
10 WYPISÓW Z ARCHIWUM POZNAŃSKIEGO, 23.02.1895 Z dokumentów dotyczących Wybranowskich z lat 1460, 1463, 1473, 1498, 1499, 1599 Rękopisy po łacinie,... 6900 zł
10-zl-20-lecie-pontyfikatu-jana-pawla-ii-1998
10 zł 20-lecie pontyfikatu Jana Pawła II, 1998 140 zł
10-zl-powszechna-deklaracja-praw-czlowieka
10 zł 50. rocznica przyjęcia przez ONZ Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, 1998 230 zł
nagano
10 zł XVIII. Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Nagano, 1998 130 zł
zygmuntiii
10 zł Zygmunt III Waza, 1998 400 zł
10-zl-100-lat-teatru-polskiego-w-warszawie-2013
10 zł, 100 lat Teatru Polskiego w Warszawie, 2013 150 zł
164-wyniki
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi